Yhteystiedot

Niinivirta European
Cargo Oy

Nuolitie 20, 01740 Vantaa

+358 (0)207 199 310

booking@niinivirta.fi

Sähköpostilaskut:

invoicing@niinivirta.it 

Verkkolaskut:

Operaattori 
NORDEA (NDEAFIHH)

Vastaanotto-osoite
FI1312203000277455

HUOM! Olemme siirtämässä sähköpostiosoitteita .fi-domainiin

Kuljetus

TUONTI / IMPORT

import@niinivirta.fi

+358 20 7199 310







Jenni Widell

Traffic Coordinator

 

Tel: +358 (0) 50 3078 997

jenni@niinivirta.fi

VIENTI / EXPORT

export@niinivirta.fi

+358 20 7199 310







Topi Vauhkonen

Traffic Coordinator

 

Tel: +358 (0) 40 5969 046

topi@niinivirta.fi

MOOTTORIPYÖRÄT

booking@niinivirta.fi

+358 20 7199 310







Jaana Lindström

Traffic Coordinator

 

Tel: +358 (0) 40 1588 041

jane@niinivirta.it

MUUT TILAUKSET

booking@niinivirta.fi

+358 20 7199 310







Elvira Seppälä

Traffic Coordinator

/ Sales

Tel: +358 (0) 50 4410 211

elvira@niinivirta.fi

MYYNTI


Marja Räikkä

Sales Manager
Tel: +358 (0) 40 9006 457
wilma@niinivirta.it

tai wilma@niinivirta.fi

Hallinto

Sanna Pesula

Chief Operating Officer

Tel: +358(0) 50 3307 986

sanna@niinivirta.fi

Kalle Räikkä

Administrator                                                

Tel: +358(0) 40 5322 307

kaller@niinivirta.fi

Kati Huhtala

Managing Director                                      

Tel: +358(0) 400 539 795

kati@niinivirta.fi

Me kuljetamme innovatiivisuus edellä

Tutustu myös Niinivirta Nollapäästöinen

Nuolitie 20

01740 Vantaa Finland

+358 (0)207 199 310

booking@niinivirta.it

YLI 30 VUODEN
KOKEMUKSELLA YMPÄRI Euroopan

Created by Maatio

Verkkosivumme käyttää evästeitä saadaksesi parhaan käyttökokemuksen. Jatkaessasi sivuston käyttöä hyväksyt evästeet. Lue lisää